Ulis Ailesinden...

İyi ki…

“Hayattaki iyi ki dediğiniz kesişmeler vardır ya.Ulis Bale de verdiği sevgi ve emekle çocuklarımızın içindeki ışığı çıkararak tutkuya dönüştürebildiği için bizim iyi kilerimizden.”

Evrim Doğan


Kızıma taktığınız görünmez kanatlar

“Yüreğe işlenen sevgi gibisi yoktur. Baleye adanmış yılların sevgiye dönüşümünün ifadesi Ulis Bale. Kızıma taktığınız görünmez kanatları görmek muhteşem. Söze gerek kalmadan derin bağlarla güçlenen bale aşkını her geçen gün kızımda deneyimlemek çok güzel bir duygu. Bu sihrin uzun yıllar devamını diliyorum. Teşekkürler Ulis Bale.”

Sevgi Saran


Kurstan öte bir yer

“İlk günden itibaren hiç bozulmayan çizgi, dile kolay 30 yıl. Sanatı asla popülizme feda etmeyen Güniz ve Diler Hanım ve diğer öğretmenlerimiz size ne kadar teşekkür etsek azdır. 🙏❤Kızlarımıza her zaman çok iyi örnek oldunuz. Kardeş gibi büyümelerini sağladınız. Kurstan öte bir yer, evrensel kuralları benimsemiş ve bunları çocuklarımıza yaşayarak öğreten bir aile Ulis. Sevgi ve saygı bağları güçlü, nesilden nesile aktarılan büyük güzel bir aile❤”

Başak Tülay Çiftci, Elif’in annesi😃


Tanıyın, bilin istedim!

“ Senelerce bu karenin içinde,tam ortasında, avuçları alkışlamaktan patlayan, ıslık çalan, gözyaşları yanaklarına dökülen, iki saat ne zaman geçti, perde ne zaman açıldı ne zaman kapandı anlayamayan oldum ben… Hep sahnenin diğer tarafından biri bu kareyi çeksin istedim. Çeksin ki görsünler bu güzelliği…Bugün,  28 sene sonra ilk defa sahnenin diğer tarafında annemin beni senelerce oturup izlediği koltuklara oturup onlara baktım, onur,gurur,heyecan,empati,tanıdık bir telaş,huzur,tutku ve daha onlarca duyguyla…Ama hepsinden baskın olan bir duygu vardı ki o da sevgiydi…Minnet ve şükürdü.İyi ki dedim, beni 4 yaşında ellerimden tutup ellerine emanet etmiş annem. Tanıyın istedim, bilin istedim. Çünkü onlar her şeyin en güzeline layık…”

Damla Aktan


Güniz & Diler’in Öğrencisi Olmak

“Bir sürü güzel anı ve paha biçilmez mutluluklar eşliğinde ULİS’ te büyüdüm Sonra bir kızım oldu, tuttum elinden ULİS’ e yürüdüm. Baleyi benim gibi sevsin diye hayaller kurdum. İlk sahneye çıkışını gözyaşlarıyla izlerken yıllar sonra kendimi hem de kızımla birlikte sahnede buldum. Şimdi aynı salonda, aynı barlarda çalışırken, anne-kız dansımıza hazırlanırken hayallerimin ötesinde bir mutluluğu gene ULİS’ te yaşıyorum. Yolumu ULİS’e çıkaran her şeye ve kızımla aramızdaki bağı kelimelerle anlatılamayacak bir yere taşıyan ULİS’ e sonsuz teşekkürlerimle.Sizi çok seviyorum” Dünyanın en şanslı Annesi

Tuğba Zanbak


Teşekkürler Ulis

“Kızımın severek ve isteyerek gittiği çok kaliteli bir okul. Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla, gönderebilirsiniz. Teşekkürler Ulus bale😊”

Gözde Öztürk


İdealist ve Vizyon Sahibi

“Bale,aslında zor ve ancak çok sevilerek yapılacak bir sahne sanatıdır.Sevgi,hoşgörü aynı zamanda disiplin , sanatın yüksek erdemleri ve bale sevgisini minik yüreklere yerleştirmeyi başarabilen idealist ve vizyon sahibi öğretmenlerimiz Diler Ünal ,Güniz Tanker ve tüm Ulis bale ailesine sonsuz teşekkürler, sevgiler”

Nur Gürlüoğlu


Ulis ailesi olmaktan çok mutluyuz

“Kızımı 6 yıldır hem bale hem modern dansa tutkuyla devam ettiren asla vazgeçemem dedirten Ulis ailesinin bir üyesi olmaktan çok mutluyuz. İyi ki varsınız. Sizi çok seviyoruz…”

Nilay Ergin


Eğlenceyle öğrenmek

“Ulis Bale sayesinde kızımız 5 senedir tamamen kendi deyimiyle hem eğlenerek hem severek ve isteyerek bale öğreniyor,bu sevgili Ulis bale öğretmenleri sayesindedir..Kızıma kattıkları tüm güzellikler için Ulis ailesine çok teşekkür ederim,iyiki varsınız..”

Fatoş Hepşengenç